Hengelo

Maandag

Tijden Dansstijl Leeftijd Niveau Docent
18:00-19:00 HipHop 12+ Intermediate Carmen
19:00-20:00 HipHop 12+ Advanced Carmen
19:00-20:00 Modern 12+ Starters Esmee
20:00-21:00 HipHop 16+ Starters Roxaine
20:00-21:00 Modern 12+ Intermediate Esmee

Dinsdag

Tijden Dansstijl Leeftijd Niveau Docent
16:00-17:00 Breakdance 6-12 Starters John
17:00-18:00 Tricking 6-16 Intermediate John
18:00-19:00 Topklas Klassiek 8-10 Intermediate Nada
18:30-19:30 Modern/Jazz 15+ Advanced Esmee
19:00-20:00 Topklas Klassiek 10-14 Intermediate Nada
19:30-20:30 Modern/Jazz 25+ Intermediate Esmee
20:00-21:00 Topklas Klassiek 14+ Intermediate Nada

Woensdag

Tijden Dansstijl Leeftijd Niveau Docent
15:00-15:45 Kleuterdans 4-5 Starters Esmee
15:00-16:00 HipHop 9-12 Starters Valeria
15:45-16:45 Klassiek Ballet 6-8 Starters Esmee
16:00-17:00 XD-Crew 7-10 Intermediate Sabina
16:45-17:45 Jazz 7-9 Starters Iris
17:00-18:00 Topklas Urban 8-12 Advanced Sabina
18:30-19:30 Gecombineerde freestyle 12+ Advanced Sabina
19:30-20:30 Dancehall 18+ Starters Sharina

Donderdag

Tijden Dansstijl Leeftijd Niveau Docent
17:00-18:00 Klassiek Ballet 12+ Starters Michelle
18:00-19:30 FunkRockerz 12+ Advanced Sabina
18:00-19:00 Topklas Klassiek 6-9 Advanced Michelle
19:30-20:30 Jazz 18+ Starters Michelle
19:30-20:30 HipHop 12+ Starters Sabina
20:30-22:00 Technicality 16+ Advanced Sabina

Vrijdag

Tijden Dansstijl Leeftijd Niveau Docent
17:00-18:00 HipHop 9-12 Starters Valeria
17:00-18:00 XD-Crew 7-10 Intermediate Sabina
18:00-19:00 X-Plosive 11-14 Advanced Sabina
18:00-19:00 HipHop 12+ Intermediate Valeria
19:00-20:00 Freestyle 12+ Starters Sabina
19:00-20:00 HipHop 15+ Starters Valeria
20:00-21:00 Vrije Training all Open Sabina

Zaterdag

Tijden Dansstijl Leeftijd Niveau Docent
9:00-10:00 Streetdance 8-9 Open Marlou
9:30-10:30 Streetdance 6-8 Open Roxaine
10:00-11:00 Streetdance 6-8 Open Marlou
10:30-11:15 Peuterdans 2.5-3 Open Latisha
11:00-12:00 Streetdance 10-12 Open Marlou
12:00-13:00 Topklas Modern mini-C 6-8 Advanced Hani
13:00-14:30 Musicalles 6-8 Open Marlies
13:00-14:30 Topklas Modern C 8-12 Advanced Hani
14:30-16:00 Musicalles 9+ Open Marlies
14:30-16:00 Topklas Modern B 12+ Advanced Hani
16:15-17:45 Topklas Modern A 14+ Advanced Hani
17:45-19:15 IRON 12+ Advanced Hani

Locatie: Achterhoekse Molenweg 271-7, 7556GL Hengelo